7.0 Sociální sítě

Sociální sítě vám budou v marketingu nenahraditelným pomocníkem, pokud se je naučíte opravdu strategicky používat a zapojíte je do svého prodejního systému.

7.1 Kdy placená reklama funguje

V každém podnikání přijde fáze, kdy vyčerpáte svou přirozenou sociální síť a budete chtít prodávat své produkty více lidem. V tomto okamžiku je na místě užití placené reklamy.

7.2 Najděte si svého konzultanta

Konzultant je člověk, který vám ušetří peníze, které byste vyhazovali do nesmyslně nastavené reklamy. A zároveň čas, který byste potřebovali na nastudování principů správného fungování marketingu.

7.3 Remarketing

Remarketing znamená, že oslovujete lidi, kteří již jednou na vaši placenou reklamu reagovali (třeba přišli na web). Nemusíte své produkty nabízet stále novým a novým lidem za stále větší peníze.

7.4 Facebook

Facebook je ideální sociální síť pro lidi střední a starší generace. Naučte se ji podnikatelsky využívat.

7.5 Instagram

Instagram je ideální, pokud se prezentujete hlavně pomocí fotografií.

7.6 Rozšíření pro zvídavé

Placená reklama a sociální sítě jsou široké téma. Pokud ovládáte začátky, je na místě pustit se do doplňujícícho studia.

Marketingová inspirace

 

Dojení koz. Amatérské video, paní má telefon umístěný na stativu (nebo větvi) a mluví o tom, jak dojí. Natáčení videí z vaší práce je ten nejjednodušší způsob, jak získat marketingové materiály. Srovnejte to třeba se psaním článků!

Vaříte rádi?
Vaříte ze surovin od místních farmářů?
Ne? ... a chtěli byste??

 

Nabízíme vám ke stažení brožurku receptů ke kterým si můžete hlavní suroviny koupit v Bílých Karpatech, od místních farmářů a zpracovatelů
(s regionální značkou Tradice Bílých Karpat).

 

* Můžete se inspirovat co uvařit a od koho nakoupit "z blízka". 
* Můžete poznat regionální výrobce potravin a začít vařit přívětivěji k přírodě.
* Můžete zjistit, že naši šikovní farmáři a výrobci potravin nabízejí opravdu široký sortiment surovin pro vaše vaření. To zjistíte nejen v brožurce, ale především na tomto webu

 

Láska prochází žaludkem. Zkuste upevnit lásku k našemu kraji právě tímto způsobem - vařením ze surovin od místních lidí. Přejeme vám krásné kulinářské zážitky.

 

You have Successfully Subscribed!