Přejeme vám krásné vaření.

Věříme, že v naší mini-sbírce receptů z Bílých Karpat najdete mnohé zajímavé nápady na to, kde nakupovat suroviny. Vařit „z blízka“ totiž jde – jenom je potřeba trochu víc shánět a zajímat se. Lidé v našem kraji jsou skvělí a vyrábí neuvěřitelné dobroty … 🙂

Recepty jsou ze surovin od držitelů regionální značky Tradice Bílých Karpat. Jejich seznam najdete vzadu v brožurce i na stejnojmenném webu – Tradice Bílých Karpat.

Pokud by vám to bylo málo a chtěli jste nakupovat od výrobců z celého Zlínského kraje, tak si pobrouzdejte webem, kde právě jste Výrobky z kraje.

 

Za to, že jsme vám poskytneme sbírku receptů zdarma, bychom si rádi uschovali váš mail. Bude u nás určitě v bezpečí, nebojte. Jenom bychom vám čas od času (třeba 2-3x do roka) poslali zprávičku o konání zajímavých tematických akcí týkajících se receptů či vaření, farmářských trhů, regionálních výrobců a podobně. Z každé zprávy budete mít samozřejmě možnost se hned odhlásit. Chcete-li se odhlásit hned teď, tak prosím napište na mail tbk@tradicebk.cz a hned vás vymažeme z databáze. Děkujeme.