Právě jste vyrobili svoji tisící sklenici marmelády. Nebo jste zorali osmý hektar. Nebo natrhali třináctý metrák jablek. Nebo třeba usušili pětisté kilo hrušek…. Ten pocit možná znáte. Únava – ale doprovázená uspokojením z práce. Radost z toho, že jste něco zvládli vlastníma rukama (no, trochu taky vlastními stroji :-). Potěšení z tvoření, z kontaktu s půdou, s přírodou…

No a pak přijde trochu „vystřízlivění“ – jak toto množství prodám? Kde najdu zákazníky? Za kolik to budu prodávat, aby mi to přece jenom něco přineslo, když je to pro rodinu… Tolik jsem se nadřel – a co teď s tím?

Chtě nechtě musí nastoupit fáze, kterou mnozí zemědělci a výrobci fakt nemají rádi – fáze prodejní. Je krásné, když už je „po“ a zákazníci odcházejí a mě v kapse či na kontě přibylo pár stovek nebo tisícovek. Kde ale najít dostatečný počet zákazníků ochotných mé zboží kupovat?

A v té chvíli se objevuje web Výrobky z kraje. Na jedné straně jste na něm vy. Na druhé straně jsou ti, kdo chtějí kupovat kvalitní regionální výrobky. No a pak existuje ještě třetí strana – a to jsme my ze spolku Tradice Bílých Karpat.

Pojďme spojit síly. Udělejme spolu trojnožku, u které se ty tři nožky vzájemně podporují. Vy vyrobíte. My vám zajistíme prezentaci na webu, na který nasměrujeme kupující. A ti si u vás nakoupí. Tři strany vyrovnané. Tři strany spokojené.
Lákalo by vás to? A jste už tady? Tím myslím – už jste na webu Výrobky z kraje registrovaní?

Je to zdarma. Je to pro všechny drobné zemědělce, výrobce a zpracovatele potravin ze Zlínského kraje. Je to pro vás?
Pokud ano, tak napište. Stanete se součástí téměř třísethlavové komunity šikovných lidí, kterým poctivá práce stále ještě voní. A můžeme pak společně pracovat na tom, aby se o vás dozvěděli ostatní.

Těšíme se na spolupráci.
Za Tradice Bílých Karpat

Hanka

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

You have Successfully Subscribed!