5.5 Slovníček pojmů

Jdeme na to! Zde nahlédneme celý marketingový systém, v dalších kapitolách postupně rozpitváme jednotlivé kroky.

Pokud vás to baví a nemáte teď na jaře nic lepšího na práci, buďte kreativní. Užijte si to. Také můžete najmout grafika. Nebo to udělat jednoduše (jako to dělám třeba teď já – Word / Změnit styly (na horní liště vpravo). A s grafickou úpravou si pohrát později. Třeba než se na podzim rozhodnete uvolnit několik tisíc na propagaci e-booku na sociálních sítích.

 

Marketingová inspirace

 

Domácí výroba povidel v Polsku. Abyste věděli, že v natáčení marketingových videí vás nemůže zastavit ani větší hmotnost, ani vyšší věk, ani domácí prostředí, ani amatérská kamera. A dokonce ani to, že angličtina není vaším prvním jazykem.

Vaříte rádi?
Vaříte ze surovin od místních farmářů?
Ne? ... a chtěli byste??

 

Nabízíme vám ke stažení brožurku receptů ke kterým si můžete hlavní suroviny koupit v Bílých Karpatech, od místních farmářů a zpracovatelů
(s regionální značkou Tradice Bílých Karpat).

 

* Můžete se inspirovat co uvařit a od koho nakoupit "z blízka". 
* Můžete poznat regionální výrobce potravin a začít vařit přívětivěji k přírodě.
* Můžete zjistit, že naši šikovní farmáři a výrobci potravin nabízejí opravdu široký sortiment surovin pro vaše vaření. To zjistíte nejen v brožurce, ale především na tomto webu

 

Láska prochází žaludkem. Zkuste upevnit lásku k našemu kraji právě tímto způsobem - vařením ze surovin od místních lidí. Přejeme vám krásné kulinářské zážitky.

 

You have Successfully Subscribed!