4.2 Primární úkol webu

Web musí ujistit vaše zákazníky, že právě vy jste ten ideální dodavatel. A sbírat kontakty.

 

Propojení – jakmile přijde váš potenciální zákazník na vaše stránky, musí se okamžitě cítit jako doma. Pochopený, vítaný, spokojený. Jak toho dosáhnout si vysvětlíme v dalších lekcích.

Získání kontaktu – stránky musí zachytit zájem vašich potenciálních zákazníků a dokázat získat jejich e-mailové adresy. Každý, kdo přišel na vaše stránky a nenechal kontakt je pro vás ztracený. Nejspíš se již nikdy neobjeví. A přijde o příležitost nakoupit a ochutnat právě vaše produkty. A nakoupí někde v supermarketu maso z Argentiny, jablka ze Španělska, česnek z Číny. A to nechceme!

Budování důvěry – vaše stránky jsou vaším prostorem, kde můžete své zákazníky přesvědčit, že právě vy jste pro ně tím pravým, komu budou moci důvěřovat a směřovat k němu své peníze. Podívejte, většina populace nechápe, co všechno zemědělci vlastně dělají. Jak je těžké něco vypěstovat. Že na vaši práci má vliv počasí. Že se někdy vůbec neurodí. Že ovce umírají při porodu. Že kráva musí porodit, aby měla mléko. A právě na webu jim můžete tyto informace předat. Aby viděli. Tu práci. Náročnost. A chtěli kupovat potraviny právě od vás.

 

Marketingová inspirace

 

Na toto video se určitě podívejte! 4,5 minuty, amatérské video, klučina pobíhá kolem traktorů John Deere. 9 532 459 shlédnutí. Perfektní.

 

Vaříte rádi?
Vaříte ze surovin od místních farmářů?
Ne? ... a chtěli byste??

 

Nabízíme vám ke stažení brožurku receptů ke kterým si můžete hlavní suroviny koupit v Bílých Karpatech, od místních farmářů a zpracovatelů
(s regionální značkou Tradice Bílých Karpat).

 

* Můžete se inspirovat co uvařit a od koho nakoupit "z blízka". 
* Můžete poznat regionální výrobce potravin a začít vařit přívětivěji k přírodě.
* Můžete zjistit, že naši šikovní farmáři a výrobci potravin nabízejí opravdu široký sortiment surovin pro vaše vaření. To zjistíte nejen v brožurce, ale především na tomto webu

 

Láska prochází žaludkem. Zkuste upevnit lásku k našemu kraji právě tímto způsobem - vařením ze surovin od místních lidí. Přejeme vám krásné kulinářské zážitky.

 

You have Successfully Subscribed!