4.5 E-shop

Řada z vás může k prodeji svých produktů používat e-shop. Ideální je samozřejmě pro ty, kteří prodávají např. sušené čaje, košíky, marmelády… e-shop vás dostane z místního tržiště do celé republiky.

 

E-shop

 

Přestože část webdesignérů tvrdí, že na wp může běžet plnohodnotný e-shop, já wp doporučuji pouze pro malé e-shopy, kde nepočítáte s velkou návštěvností nebo velkým množstvím produktů.

 

Pokud chcete dobře běžící e-shop s řadou funkcí, upřímně doporučuji https://www.shoptet.cz/. Shoptet je hotové řešení se skvěle řešenou administrací a kvalitní zákaznickou podporou. Měsíční poplatek platíte podle počtu produktů v e-shopu + máte možnost přikoupit si podle potřeby doplňující funkce (vaše potřeby se budou odvíjet od vašich marketingových plánů).

 

Marketingová inspirace

 

Ano, e-shopy jsou praktické a moderní a jejich používání určitě dává smysl. Ale, skutečné farmářské trhy, kde můžete naživot potkat své zákazníky mají své zcela nezpochybnitelné kouzlo. Na videu je řecký farmářský trh.

Vaříte rádi?
Vaříte ze surovin od místních farmářů?
Ne? ... a chtěli byste??

 

Nabízíme vám ke stažení brožurku receptů ke kterým si můžete hlavní suroviny koupit v Bílých Karpatech, od místních farmářů a zpracovatelů
(s regionální značkou Tradice Bílých Karpat).

 

* Můžete se inspirovat co uvařit a od koho nakoupit "z blízka". 
* Můžete poznat regionální výrobce potravin a začít vařit přívětivěji k přírodě.
* Můžete zjistit, že naši šikovní farmáři a výrobci potravin nabízejí opravdu široký sortiment surovin pro vaše vaření. To zjistíte nejen v brožurce, ale především na tomto webu

 

Láska prochází žaludkem. Zkuste upevnit lásku k našemu kraji právě tímto způsobem - vařením ze surovin od místních lidí. Přejeme vám krásné kulinářské zážitky.

 

You have Successfully Subscribed!