6.8 Odešleme PDF

 

Získali jste e-mail, co teď?

 

Musíte jim dodat ten slíbený hodnotný obsah zdarma, který jste pro ně s láskou vytvořili. Prakticky technicky

 

  1. Přesměrujete je na stránku, kde si stáhnou PDF + tam dopíšete nějaký hezký děkovací textík. PDF do WordPressu nahrajete přes Média.
  2. Nebo jim toto PDF zašlete v prvním newsletteru + opět poděkování. PDF do Mailchimpu nahrajete jako mediální soubor a do newsletteru si přetáhnete Tlačítko (Button), jehož text bude třeba „Stáhnout e-book“ a url bude mediální soubor xxx.pdf.

 

Marketingová inspirace

 

Opět mláďata! Jak souvisí vaše dobře vyzrálé hovězí s koťatama, které se vám rodí dvakrát do roka a nevíte, co s nima? Absolutně. Ukáže vás to jako lidi, kteří mají srdce a nejde jim jenom o zisk. Vaše video uvidí i lidé, kteří by se k vám jinak nedostali. Sledujte: na FB vidí vaše časosběrné video o růstu vašich štěňat. To se jim líbí. Pak vidí video s telátkama. Prima. A ta krajina také vypadá dobře. Kliknou na stránku a vyskočí jim možnost stáhnout si recepty na přípravu nejlepších steaků. Na steaky potřebují maso. Koťata potom také snáze udáte. Marketing opravdu není o slevách. Je to o lidech a komunikaci.

Vaříte rádi?
Vaříte ze surovin od místních farmářů?
Ne? ... a chtěli byste??

 

Nabízíme vám ke stažení brožurku receptů ke kterým si můžete hlavní suroviny koupit v Bílých Karpatech, od místních farmářů a zpracovatelů
(s regionální značkou Tradice Bílých Karpat).

 

* Můžete se inspirovat co uvařit a od koho nakoupit "z blízka". 
* Můžete poznat regionální výrobce potravin a začít vařit přívětivěji k přírodě.
* Můžete zjistit, že naši šikovní farmáři a výrobci potravin nabízejí opravdu široký sortiment surovin pro vaše vaření. To zjistíte nejen v brožurce, ale především na tomto webu

 

Láska prochází žaludkem. Zkuste upevnit lásku k našemu kraji právě tímto způsobem - vařením ze surovin od místních lidí. Přejeme vám krásné kulinářské zážitky.

 

You have Successfully Subscribed!